AnasayfaHakkımızda

Firmamız Hakkında

ILT ULUSLARARASI LOJİSTİK olarak, 15 yıllık lojistik hizmet sektörü tecrübemiz ve dünyanın her yerine yayılmış acente ağımız ile sadece Türkiye değil, aynı zamanda uluslararası tüm destinasyonlarda deniz, hava, kara, kombine ve proje taşımacılığı yanı sıra depolama, istifleme/lashing gibi hizmetler sunmaktayız.

ILT ULUSLARARASI LOJİSTİK markası ile global bir lojistik firması olma yolundaki hedefimize dinamiklik, şeffaflık ve güvenilirlik değerleriyle ilerliyoruz. Kurulduğumuz ilk günden bu yana, tüm süreçlerimizde daima mutlak değerlerimizi ve müşterilerimizin yüzde yüz memnuniyetini esas alıyoruz. Geçmişin tecrübesi, günümüzün dinamikliği ve en önemlisi kendimizi yapılarının bir parçası olarak gördüğümüz müşterilerimize karşı olan sorumluluk duygusuyla yolumuza devam ediyoruz.

ILT ULUSLARARASI LOJİSTİK olarak lojistik sektörünün yapısını ve değişkenlik gösteren operasyon gerekliliklerini bilen profesyonel ve tecrübeli kadromuzla tutarlı bir iş süreci uyguluyoruz. Bu sayede problemlere müşterilerimizin gözünden bakabiliyor, onlar ile görüş birliğine varabiliyoruz. Gerçekleştirdiğimiz titiz ve duyarlı operasyonlar ise bizi sadece bir taşıyan değil, müşterilerinin sektörüne ve yapısına uygun şekilde, her türlü problemine karşı “butik” çözümler üreten bir lojistik şirketi olarak ön plana çıkarmaktadır.

Lojistiğin en kritik noktası olan “zaman” kavramını göz önünde bulundurarak, müşterilerimizin taleplerine hızlı geri dönüşler sağlamak en önemli gerekliliğimizdir. Hızlı ve kaliteli hizmet verme hedefimizle çıktığımız bu yolda, yüksek standarda ulaşan iş akışlarımız her an dinamik kalmamızı sağlıyor. Müşterilerimize ihtiyaç duydukları en doğru ve hızlı hizmeti sunabilmek amacıyla profesyonel yöntemlerden yararlanıyor, lojistik sektöründeki deneyimimizi müşterilerimize özel geliştirdiğimiz butik çözümlerimize yansıtıyoruz.

Güçlü acente ağımız ve ulusal/uluslararası iş ortaklarımız sayesinde yurt içinde her şehre, yurtdışında ise uluslararası ticarette ön planda olan tüm merkezler olmak üzere dünyanın birçok noktasına hizmet verebiliyoruz.